Reference

Alice, 45 let:
Začalo to nutkáním chodit na záchod a bolestí při čůrání, která se stupňovala, trvalo to asi týden, než jsem si vzala první pilulky. Nejdřív bolest po homeopatickém léku ustoupila, ale pak nastoupila v mnohem větší míře a objevila se lehce i krev v moči. Po další léčbě bolest opět ustoupila, ale druhý den opět návrat bolesti. Do třetice se podařilo můj močový měchýř vyléčit, bolest už jen ustupovala, až jsem necítila vůbec nic a teď chodím na záchod úplně v pohodě, nemám nutkání a žádnou bolest necítím. Ty názvy pilulek si už přesně nepamatuju. Poslední byla Belladonna.

Pacientka Michaela Vrtílková – 33 let, Praha – napsala 21.2.2013:

S homeopatií a léčbou u Veroniky Hanušové jsme začali před rokem a půl. Starší syn trpěl na opakované záněty dutin a „zeleno-žluté“ rýmy, mladší měl opakované angíny a já jsem začala vše chytat od nich, loňský rok jsem měla antibiotika 4x za sebou. Situace byla jako začarovaný kruh. Od doby, kdy jsme začaly brát homeopatika se už potíže v původní míře neobjevily ani u jednoho z nás, mladší syn za poslední rok stonal 1x a starší již žlutozelenou rýmu neměl dodnes ani jednou. Já sama jsem zcela bez obtíží. Považuji homeopatii za malý zázrak, jakkoliv jsem k této metodě přistupovala velmi rezerovovaně.

Karolína, 20 let, studentka:

Homeopatii jsem původně vůbec nevěřila. K začátku léčby mě donutily až neustupující záněty dutin, na které jsem dostávala několikrát do roka stále jen antibiotika. Nakonec jsem tedy kuličky vyzkoušela a stala se pro mě naprosto neuvěřitelná věc. Už to bude několik let a od té doby jsem zánět dutin ani jednou neměla. Postupně se povedlo vyřešit i nějaké drobnější obtíže (mykózy, afty), které mě trápily. Ve výsledku jsem homeopatií opravdu nadšená, nikdy bych nečekala, jak moc mi pomůže.